Letní olympijské hry Londýn 2012

1.3.2011

Cestovní kancelář IBTravel se stala AUTORIZOVANÝM PRODEJCEM VSTUPENEK NA LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY V LONDÝNĚ 2012. Připravujeme pro vás kompletní nabídku služeb včetně balíčků, které budou obsahovat vstupenky, ubytování, dopravu (letecky), transfery a doprovodné programy. Vstupenky na všechny sportovní disciplíny budou nabízeny v různých kategoriích.


Ubytování budeme nabízet v několika kategoriích od apartmánů, přes jednoduché hotely až po hotely kategorie 4* a 5*. Ubytování je vždy pečlivě vybráno, tak aby zajišťovalo nejrychlejší možné spojení s místy konání OH (metro, vlak). Na přání zajistíme individuální dopravu (limousine servis).


Dále pro vás budeme mít připravenu speciální nabídku na letenky, kde plánujeme 3 až 5 denní turnusy a také velmi zajímavé doplňkové programy jako je automobilový den na okruhu Silverstone, luxusní večeři přímo na London Eye a mnoho dalšího. V neposlední řadě nabízíme možnost návštěvy Českého Olympijského domu, kde se budete moci setkat s českými sportovci a oslavit s nimi a dalšími fanoušky případné úspěchy českého sportu.


Již nyní přijímáme předběžné objednávky na vstupenky, ubytování, dopravu a další služby. Jako vždy,  nabízíme individuální V.I.P. servis s kompletní asistencí naší CK.


Oficiální prodej konkrétních balíčků bude zahájen v březnu 2011 s tím, že budou upřednostněny předběžné objednávky.

  Omezený počet zájezdů za zajímavé promo ceny. Nejlepší týmy Evropy můžete vidět na vlastní oči, nabízíme vám kompletní fanouškovské zájezdy...
  Připravili jsme nové webové stránky s možností vybrat si z těch nejlepších golfových destinací po celém světě. Nabídka se bude dále rozrůstat, pokud v ní přesto bude Vaše požadovaná destinace chybět, zašlete nám prosím poptávku na ibtravel@ibtravel.cz.
  Prodej zájezdu na letní olympijské hry v Riu 2016 byl zahájen. Nenechte si ujít setkání nejlepších sportovců planety a fanděte těm našim přímo na místě...